Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej w Gdańsku.
Oferujemy najwyższą jakość usług i obsługi klienta.

AUTO DETAILING W GDAŃSKU

Firma NRVS GARAGE – Auto Detailing Gdańsk świadczy usługi z zakresu car detailingu pojazdów w Gdańsku. Wyróżniamy się najwyższą jakością wykonywanych usług oraz odpowiednim podejściem i obsługą każdego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług detailingowych. W NRVS GARAGE wykonają Państwo zabezpieczenie lakieru, lamp i ekranów bezbarwną folią ochronną PPF oraz zabezpieczenie lakieru powłoką elastomerową lub ceramiczną. Dbamy także o odpowiednie przygotowanie powierzchni lakieru i usunięcie niedoskonałości. W tym celu mogą Państwo skorzystać z usługi korekty lakieru i miejscowego usuwania rys. Odpowiedni komfort jazdy samochodem zapewnia wnętrza, dlatego wykonujemy czyszczenie i pranie tapicerki skórzanej oraz materiałowej. Dbamy także o codzienną pielęgnację Państwa pojazdów, oferując możliwość skorzystania z dokładnego mycia detailingowe. Wykonując usługi przy Państwa samochodach i motocyklach używamy wyłącznie najlepszych jakościowo kosmetyków i bezpiecznej dla lakieru chemii samochodowej. Chcąc zapewnić najwyższy komfort pracy i odpowiednio wysoki poziom usług, Nasze studio NRVS GARAGE zostało wykończone według najwyższych standardów, z dbałością o detale. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego realizacja usług jest poprzedzona szczerą rozmową z zainteresowanym. Zawsze staramy się dobrać odpowiednią usługę do Państwa potrzeb i budżetu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszych usług klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic Trójmiasta.

DLACZEGO WARTO ZABEZPIECZYĆ LAKIER POWŁOKĄ OCHRONNĄ LUB FOLIĄ PPF?

Wybierając usługę zabezpieczenia lakieru powłoką ochronną chronisz lakier przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zaaplikowaniu powłoki ceramicznej lub elastomerowej lakier jest zabezpieczony przed szkodliwym promieniowaniem UV i kwaśnym deszczem. Pozostaje błyszczący, nie blaknie i nie płowieje. Powłoka ochronna opóźnia proces starzenia się lakieru i zabezpieczenia przed wnikaniem w jego strukturę pozostałości po owadach i ptasich odchodach. Ponadto dzięki powłoce ochronnej lakier zyskuje również niesamowitą szklistość, blask i połysk. Gwarantuje dużą hydrofobowość, co oznacza, że woda ucieka z powierzchni lakieru w postaci drobnych cząstek. Dzięki temu mycie pojazdu staje się dużo szybsze i prostsze. Zabezpieczenie powłoką ochronną to minimum jakie powinien wykonać każdy właściciel swojego nowego pojazdu.

Wybierając usługę zabezpieczenia lakieru bezbarwną folią ochronną PPF zyskujesz wszystkie powyższe zalety powłok ochronny. Dodatkowo – najważniejsze właściwości jakie otrzymujesz – to skuteczna ochrona przed odpryskami i ubytkami lakieru oraz zarysowaniami parkingowymi. Folia PPF jest niezwykle trwała i elastyczna, dzięki czemu w 100% chroni lakier. Obecnie jest to najskuteczniejsza forma zabezpieczenia lakieru dostępna na rynku.